Нещодавній вміст від Ваня Війтишин

  1. Розглянуто бан без причини

    забанили на 6000 днів нізащо, я працював і мене викидує і бан (2 сервер-Західний) нікнейм:Ваня Війтишин суть скарги:Граю вже давно, прокачуюсь сам, защо дали бан? Ніколи не мав чіти (який з цього смисл гри) По можливості розбаньте Адміни перевіряйте самі кому даєте бан Всеж таки обнова але...
Угорі