Не справедливе покарання без доказів
Розвиток подій був наступним чином, я біг до свого авто на заправці, гравець на каєні почав мене таранити і збивати, я мав дробовик при собі, відкрив вогонь по ньому, це був самозахис, так як адміністрація на запит ДМ не регує, я викликав декілька раз, вони...