Нещодавній вміст від Andrey11

  1. Зачинено Посадили не за шо

    Мені чел сломав тачку 2 раза я його бив кулаками а мене посадили за те що я його бив а ще й замутили ща образи Максим Петрушка ти як баран на нові ворота
Угорі