Нещодавній вміст від Goosiyokryak

  1. Goosiyokryak

    Розглянуто тп без причини з роботи

    1. нікнейм адміна- не знаю 2. особистий нікнейм - Михайло Комунальник 3. суть скарги - адміністрація телепортуе без причини з стройки всіх афк на вокзал та не поввертають. відійшов на хвилину вертаюсь я вже на вокзалі 4. скріншот доказ
  2. Goosiyokryak

    Відмовлено не вірний рас відсидки

    мене посадили на 60 хв за дм хоча дм не було, там було вирішення конфлікту, та потім мене посадили не на 60 хв а на 2години,
Угорі