Нещодавній вміст від Mаксим Мончак

  1. Mаксим Мончак

    Відмовлено Посадили в деморган без причини!

    Я нікого не рухав їхав зі своїм напарником до завдання та раптом мене посадили в деморган за Порушення правила NonRpDrive я знаю значення цього правил але знаю що я його не порушував хоча я їхав з напарником я не був за рулем! Посадив мене за деморган Владислав Міхал! Прошу зробити щось з цим...
Угорі