Дмитро Скай
Новий гравець
- Реєстрування
- 1 Тра 2023
- Дописи
- 4
- Реакції
- 2
- Бали
- 8
Я попросив адмінів мені допомогти із ситуацією з поліцейским вони кидают в ігнор, що це таке де адміни що це таке мене відкинули не за що а я ще винен,нашо нам тоді потрібні адміни якщо вони не працюють