В очікуванні Лікарня в нпу

Реєстрування
22 Лют 2025
Дописи
11
Реакції
13
Бали
8
Було би дуже круто якщо в нпу була своя лікарня як в зсу типо тебе вбивають в ти спавнишся в казармі от і нпу Києва є на задньому дворі будівля для прикраси її можна було би переробити у лікарню нпу або ж зробити в приміщенні нпу свій кабінет де будуть спавнитися співробітники після смерті
 
Реєстрування
7 Гру 2024
Дописи
26
Реакції
18
Бали
8
Було би дуже круто якщо в нпу була своя лікарня як в зсу типо тебе вбивають в ти спавнишся в казармі от і нпу Києва є на задньому дворі будівля для прикраси її можна було би переробити у лікарню нпу або ж зробити в приміщенні нпу свій кабінет де будуть спавнитися співробітники після смерті
За!
 

Андрій Вербицький

Пенсія 02 | Західна Україна
Реєстрування
29 Лип 2024
Дописи
193
Реакції
566
Бали
138
Проти, тоді МОЗ стане не актуальною організацією.
Де ти бачив що після поранення спамишся в будівлі НПУ або інших організацій.
Такого ніколи не буде.
 
Реєстрування
7 Гру 2024
Дописи
26
Реакції
18
Бали
8

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі