Відмовлено Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

hawick

Ебатель
Реєстрування
31 Тра 2026
Дописи
3
Реакції
11
Бали
5
1. Ваш нікнейм:Костя Харьковський
2. Нікнейм адміністратора:Рома Семеген
3. Суть скарги:Добрий день,учора на мене закинули скаргу за мк и дм кар https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Мk-dm-car-in-gz.411797/#post-1634964 ось скарга я прошу вас трохи зменьшити бан томущо мене продебешили також скарга була залита від третього лиця томущо не Тайлеру(це тот хто заливав скаргу) було це сказано буду вдячний
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
1781610202419.png

5. Дата порушення:12.06.26
 

Надін Арквейл

Куратор Адміністрації | Центральна Україна
Куратор Адміністрації
Реєстрування
13 Січ 2023
Дописи
681
Реакції
369
Бали
123
Вітаю.
Образу рідні можна приймати від третьої особи, так як це являється критичним порушенням.
З приводу зменшення строку покарання за те що вас "продебешили", вам не дозволено ображати родичів будь якої особи, не важливо яка була ситуація.

В оскарженні відмовлено.
Відмовлено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі