Відмовлено Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
2 Кві 2025
Дописи
21
Реакції
21
Бали
8
1. Ваш нікнейм: Микола Житомирський
2. Нікнейм адміністратора: Джеймс Громов
3. Суть скарги:
Шановна адміністраціє!


Прошу розглянути моє оскарження покарання у вигляді бану на 10 днів за порушення правила RDM.


Я усвідомлюю, що мої дії могли бути розцінені як порушення правил сервера. Якщо з мого боку дійсно було допущено помилку, я щиро вибачаюся перед адміністрацією та гравцями, на яких це могло вплинути. Моєю метою не було псувати ігровий процес або навмисно порушувати правила проєкту.


На момент ситуації я міг неправильно оцінити обставини або недостатньо добре знати окремі аспекти правил. Після отримання покарання я ознайомився з правилами ще раз і зробив для себе висновки, щоб подібне більше не повторилося.


Прошу врахувати, що мені подобається грати на сервері, і я хочу продовжувати грати чесно та відповідально. Якщо можливо, прошу скоротити термін покарання або замінити його на більш м’яке.


Дякую за приділений час та розгляд мого звернення. (також прошу звернути увагу на лайки під постом)


З повагою,
Микола Житомирський


4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео):
5. Дата порушення: 22.06.2026
 

Вкладення

  • IMG_2017.jpeg
    IMG_2017.jpeg
    641.7 Кб · Перегляди: 18
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 2, Учасників: 0, Гостей: 2)

Угорі