Шановна адміністрація а дуже багато часу граю в Ukrain gta і дуже прошу розглянте мою заявку
1,нікнейм адміністратора:незнаю було тільки античіт
2,ос нік:Борис Крапка
3,02 сервер
4,суть скарги: я працював на роботі трамвая і тут мене вибиває і пише ваш серійний номер заблокований Причина AC#110...