Я стояла з подругою на таксі Київ, та чекала замовлення, був хлопець з автоматом і почав стріляти по машинам, я визвала адміністратора, але не пам'ятаю як його звали, я його звала і казала подивіться що він робить, але він через пару хв написав що НІЧО НЕ БУЛО, ЯКЩО У ВАС Є ДОКАЗИ ПИШІТЬ НА...