1 Василь Тринога
2. Бан акаунта (айпі).
Добрий вечір. Розглянули жалобу (https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Бан-за-чіти.231916/), але, на жаль, я не можу далі надіслати фото. При вході на сервер пише, що я забанений. Фото прикріпляю. Допоможіть, будь ласка, дуже хочу пограти