Результати пошуку

  1. Beamerboy

    Оскаржено Блокування акаунту

    1нікнейм адміністратора не памʼятаю але він і не потрібен 2 Мурад Гашиш 41877 3 прошу розблокувати мій акаунт отримав блокування 20.02.2025 через обхід блокування, нічого поганого в грі не робив хіба що не знав багато правил але не знання не звільнює від відповідальності вже 4 місяць акаунт в...
  2. Beamerboy

    Відмовлено Владислав Снайпс/4.8.+7.9.+5.13.

    Не розумію за що мене заблокували при чому дані порушення так як не писав даній людині, хочу розібратись в ситуації так як не розумію за що дали бан
  3. Beamerboy

    Зачинено Не згідний з покаранням

    В сенсі вірно я нічого не писав даній особі не розумію за що бан дали так ще й назавжди надайте мені якісь докази того що я йому писав
  4. Beamerboy

    Відмовлено Порушення правил адміністрації

    За що мені дали перманентний бан не знаю хто і що писав Владиславу, він дав мені блокування без причини розберіться будь ласка, не знаю як по правилам писати скаргу але я обурений діями Владислава Снайпса чекаю відповіді
  5. Beamerboy

    Відмовлено За що мені дали перманентне блокування?

    (OFFLINE) Адміністратор Владислав Снайпс заблокував гравця Мурад Гашиш причина Порушення правил UG 4.8.+7.9.+5.13. на 6000 днів Я не писав йому нічого, не знаю що він там видумав але це не справедливо потрібно забрати Андрійка у цієї людини просто так блокувати людей не є нормою
  6. Beamerboy

    Зачинено Різне ставлення до гравців

    Знову привіт, пройшло не так багато часу але я знову з вами мої любі адміни я не сказав нічого такого до адміністратора так я вживав ненормативну лексику я просто переживав за нього напевно перший раз в тюрьмі на хвилину і сразу на парашу дуже трагічна історія але не будем на цьому зациклюватися...
  7. Beamerboy

    Відмовлено Заберіть адмінку у цієї нелюдини

    Також не було усного попередження якщо він за мною спостерігав міг попередити так як я не знав цих правил, усне покарання не працює в цій грі його тут немає
  8. Beamerboy

    Відмовлено Заберіть адмінку у цієї нелюдини

    Різне ставлення до гравців якісь гравці напишуть мат або будуть влаштовувати якісь розборки в ВІП чаті і їм нічого але як я написав ця дуже добра людина замутила мене
  9. Beamerboy

    Відмовлено Заберіть адмінку у цієї нелюдини

    Які б не були правила на вч дві години це багато я був грі майже цілий день і з них я був в тюрьмі 3 години плюс мінус і наразі ще сидіти 2 години як я писав на фото тут також написав би але ви скористаєтесь цим
  10. Beamerboy

    Відмовлено Заберіть адмінку у цієї нелюдини

    Мало того що не виконує свою роботу так ще й користується своїм положенням може я чогось не знаю і типу це реально симулятор України але все одно це дуже не справедливо і хай він дав мені мут але за що він дав мут іншій людині не зрозуміло, і майже вся адміністрація так працює на репорти...
Угорі