Зачинено Бан без причини!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

CWORNISKA

𝑳.𝑫𝒆𝒂𝒅𝒍𝒚-𝑺𝒒𝒖𝒂𝒅
Реєстрування
1 Жов 2023
Дописи
49
Реакції
18
Бали
11
Сервер 01
Нікнейм в DS-bemvistik
Причина наскільки я зрозумів по тех підримці в Telegram мене забанили по причині номер 14 вони мені сказали про мій профіль шось не так а а питання шо там такого з моїм профілем?
 

Вкладення

  • Screenshot_125.png
    Screenshot_125.png
    396.6 Кб · Перегляди: 64
  • Screenshot_126.png
    Screenshot_126.png
    49.7 Кб · Перегляди: 64

Микола Ткач

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
8 Сер 2023
Дописи
2,036
Реакції
635
Бали
238
Вітаю, вас покарано згідно P.14
P.14 Вихваляння себе у будь-якій формі нацизму або фашизму. (Банери,аватарки, статуси і т.д.)
Покарано видано вірно, оскарженню не підлягає.

Зачинено!
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі