Ураганчік Екстезі
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 28 Січ 2024
- Дописи
- 47
- Реакції
- 47
- Бали
- 21
- Нікнейм адміністратора:Лєо Галанте
- Особистий нікнейм:Анатолий Арбузович
- Суть скарги:мене забанили за дб на 1 день але в правилах
- 6.3. "DB" - Drive By - нанесення шкоди, доведення до несвідомого стану іншого гравця / транспорту за допомогою транспортного засобу. | Деморган 15-60 хвилин 6.3.1. "DB in GZ" - Drive By in Green Zone - нанесення шкоди, доведення до несвідомого стану гравця / транспорту за допомогою транспортного засобу в зеленій зоні. | Деморган 30-80 хвилин тут немає блокувань тільки демогран а мене заблокували на 1 день та в мене не було масого дб я просто хотів припаркуватися а там були гравці які не відходили а адміністратор мені написав що за правила фестивалю але таких правил на форумі немає та заблокував мене в дс
- Док
аз видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження:10.05.2025