Зачинено Вибачення

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

zeroxx

Поважний гравець
Реєстрування
31 Гру 2023
Дописи
206
Реакції
192
Бали
48
1. Сервер у діскорді: 02
2. Нікнейм теха: Едвард Кейт
3. Особистий нікнейм (Discord): vasilyj_pipetka
4. Суть скарги: Мене замутили за порушення правил 1.1, я зайшов з твінку та почав переписуватись, тим самим порушивши правило 12 - обхід покарання. Признаю свою вину, я зробив не правильні дії. Приношу свої вибачення за Обхід покарання. Прошу оскаржити мені блокування будь ласка. Більше такого не повториться, обіцяю! На наступний раз я буду думати над своїми поступками перед тим як порушувати правило Р.12. Дякую!
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 04.12.2024
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі