Відмовлено ДМ

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
20 Кві 2024
Дописи
35
Реакції
10
Бали
11
  1. Нікнейм гравця:Максим Туманчик
  2. Особистий нікнейм:Заря Хефнер
  3. Суть скарги:ДМ без попереджень щоб вийди з червоної зони
  4. Докази (скріншот/відео):тиць
  5. Дата порушення20.06.2024
 
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
106
Реакції
205
Бали
88
Співробітник НПУ Києва Максим Туманчик вчинив правильно, керуючись положенням про "Територію ГУНП" . В якому чітко прописано, що в разі проникнення сторонніх осіб на червону зону дозволено вогонь на ураження, без попереджень. А до вас п.Хефнер прохання більше не провокувати співробітників, перестрибуючи через забор ГУНП.
 

Ангеліна Коломієць

Поважний гравець
Реєстрування
18 Тра 2024
Дописи
152
Реакції
123
Бали
88
Співробітник НПУ Києва Максим Туманчик вчинив правильно, керуючись положенням про "Територію ГУНП" . В якому чітко прописано, що в разі проникнення сторонніх осіб на червону зону дозволено вогонь на ураження, без попереджень. А до вас п.Хефнер прохання більше не провокувати співробітників, перестрибуючи через забор ГУНП.
Він правильно не вчинив , по перше він мав повідомити вийти з червоної зони - це він не зробив , по друге вони хотіли вийти звідти , але ж ні треба стриляти обов'язково , вони не правильно зробили
 

Юрій Малюк

02 | Західна Україна
Реєстрування
15 Бер 2023
Дописи
134
Реакції
131
Бали
48
Він правильно не вчинив , по перше він мав повідомити вийти з червоної зони - це він не зробив , по друге вони хотіли вийти звідти , але ж ні треба стриляти обов'язково , вони не правильно зробили
Не обов' язково туда заходити, щоб потім кудась виходити
 

Коля Крупа

Адміністратор| Східна Україна
Реєстрування
10 Тра 2023
Дописи
350
Реакції
175
Бали
48
Співробітник НПУ Києва Максим Туманчик вчинив правильно, керуючись положенням про "Територію ГУНП" . В якому чітко прописано, що в разі проникнення сторонніх осіб на червону зону дозволено вогонь на ураження, без попереджень. А до вас п.Хефнер прохання більше не провокувати співробітників, перестрибуючи через забор ГУНП.
Лідер надав відповідь
Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі