Розглянуто Для Олега Романовича!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Bog999

Gromov
Реєстрування
29 Тра 2023
Дописи
219
Реакції
92
Бали
33
1 Руслан Дуплович
2 Богдан Громов
3 якась не дуже хороша людина,топтався по капоту,після чого я вийшов з авто розбиратись,приїхав його друг почали целитись на моє авто,я почав розбиратись,сказав прострелю коліно,після чого дали мут за образи гравців,хоча нікого не обзивав.Стояв адмін і мовчки дивився як мене цькують,провокують,я його за це вбив,після чого дали деморган пів години:(перешкода в роботі адмінам).Адмін нон рп гравець,якщо я заважав треба було мене тепнути,по факту я робив розминку.Тому це не правильно видане покарання
4
1708542134596.png

5 21.02.2024
 

Олег Романович

Північна Україна❤️
Активний гравець
Реєстрування
5 Лют 2023
Дописи
4,145
Реакції
4,553
Бали
213
Вітаю, покарання "Перешкода роботі адміністрації" видано вірно. Якщо адміністратор не реагує на порушення гравців, вам слід звернутися зі скаргою на форум, а не вбивати його , тим самим заважати його нормальному виконанню обов'язків.
Стосовно покарання "Образи гравців" , воно дійсно видано не вірно. З адміністратором буде проведено бесіду.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі