Розглянуто "ЗСУ / 2 / Нон РП повістка";

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Назарій Рейвен

𝕀 𝕝𝕠𝕧𝕖 ℝ𝕒𝕧𝕖𝕟𝔽𝕒𝕞ℚ | 03
Реєстрування
27 Вер 2022
Дописи
253
Реакції
187
Бали
103
  1. Нікнейм гравця: 2
  2. Особистий нікнейм: Денис Хитрий
  3. Суть скарги: Їздив собі збирав бутилки приїхали люди не приставилися і видали повістку без показу моїх документів
  4. Докази (скріншот/відео): тик
  5. Дата порушення: 04.03.2025
  6. (Пишу від свого акаунта ми друзі і в нього чому не получається запустити форум і я на його ім'я написав)
 
Останнє редагування:

Валерія Савченко

❤️
Активний гравець
Реєстрування
28 Лют 2024
Дописи
4,030
Реакції
2,698
Бали
253
Вітаю!

Переглянувши скаргу, виношу вердикт:
Гравець #2 та #111062 отримує покарання за порушення правил державних організацій, а саме:

8.4. Пересуватись та здійснювати виписування повістки потрібно з працівниками НПУ для встановлення особистості. Мінімальна кількість працівників ЗСУ для вручення повістки - 3 особи, та 2 працівника НПУ або СБУ. | Деморган 45 хвилин

А також покарання за пунктом:
6.19. "NonRP" - Non Role Play - дії, які неможливі в реальному житті, що порушують канони RP, псують ігрову атмосферу, невиправдані, нелогічні дії, також враховується перебування на даху вагону під час руху. | Деморган 15-60 хвилин

Також працівникам буде видано по догані, від лідера фракції.


Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі