Mирон
Новий гравець
- Реєстрування
- 2 Сер 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 6
Доброго дня!
Пишу з приводу того що мене забанили на 06 сервері за чіти.
нік: Мирон Трамбонович
мене навіть не було в мережі коли мене забанили
я просто грав. Вийшов з гри, пішов по справам, коли повенувся то мені пише що мене забанили за чіти до 2041 року, хоча я нічого не зробив
Прошу вас переглянути ще раз цей бан, та розбанити по можливості, нуу бо якщо по правді то я нічого і не зробив (можливо це якась помилка)
Адмін який забанив: Дейман Коваленко
Пишу з приводу того що мене забанили на 06 сервері за чіти.
нік: Мирон Трамбонович
мене навіть не було в мережі коли мене забанили
я просто грав. Вийшов з гри, пішов по справам, коли повенувся то мені пише що мене забанили за чіти до 2041 року, хоча я нічого не зробив
Прошу вас переглянути ще раз цей бан, та розбанити по можливості, нуу бо якщо по правді то я нічого і не зробив (можливо це якась помилка)
Адмін який забанив: Дейман Коваленко