Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:
Ви вкотре пишете одне й те саме звернення з прикріпленням різних посилань на скарги.
Ознайомившись з ними я не бачу порушень зі сторони гравців вас вбили, після смерті був увімкнений мікрофон, який не змінює ситуації тому, що ви вже мертві, і це як провокацію враховувати не можна. Далі відбувається повторна ваша сутичка тому, що ви повернулись на місце вбивства що = порушенню правила RK.
Підсумовуючи: порушень не виявлено, якщо ви стверджуєте що там були образи тощо - подайте скаргу на цих гравців за порушення ними правил.
[Відмовлено]