Вітаю. Були емоції, бо яка ситуація. Багато гравцям напевно скучно дуже. Вони напевно не знають, що є фракції, котрі працюють. Ще є дуже великий асортимент вибору будь якої роботи, де можна заробити грошей. Якісь невідомі люди на чорному автомобілі почали по мені вести вогонь, коли я їхав на виклик до громадянина Бджілки, де в віп чат можна побачити, що прошу в нього пробачення, що не можу приїхати на його виклик, тому що мені пробили 4 колеса та зломали автівку. Дійсно, після цього можуть бути такі емоції, та такі слова, бо як тоді буде інтерес допомогати гравцям, коли інші просто беруть та розстрілюють швидку допомогу!