❤️ Назар Легенда 👑
SundbergFamq | capt 2
- Реєстрування
- 30 Кві 2024
- Дописи
- 311
- Реакції
- 160
- Бали
- 61
Особистий Нікнейм Назар Веремієнко
Нікнейм Гравця:86177
Фракція Гравця:СБУ К
Суть Скарги:я їхав мостом та зустрів СБУ він мене просто так запрятавши в наручники ударивши попередньо Тайза потім він мене відвіз у поліцію запросив мене паспорт але йому сказавши щоб він викликав мені адвоката Він сказав що він мене викликав адвоката і Я йому сказав Надайте будь ласка своє посвідчення він мені його надав я подивився і це був курсант це перший ранг він не може писати в міжфракційну рацію Він не знавши правила він зняв наручки з мене і пішов а я за ним поспішив потім я взяв автомат не було автомата тому що перший раз їздити ловити він узяв наїхав на мене я впав він узяв знову тайзер і поїхав мене відвізку до дата потім виписав мені штраф за зберігання зброї але в мене був витяг з тиру.
Відео/фото:
Тайм Лапс: 4:15 цетирую *посидите подумайте*(и оставил меня возле КПЗ),4:47 почав ДБшить,6:40 задавив мене автівкою, та взяв мене в каданки,7:50 виписам мені штраф але я йому не надавав свій паспорт(та ще у мене є ліцензія)
Нікнейм Гравця:86177
Фракція Гравця:СБУ К
Суть Скарги:я їхав мостом та зустрів СБУ він мене просто так запрятавши в наручники ударивши попередньо Тайза потім він мене відвіз у поліцію запросив мене паспорт але йому сказавши щоб він викликав мені адвоката Він сказав що він мене викликав адвоката і Я йому сказав Надайте будь ласка своє посвідчення він мені його надав я подивився і це був курсант це перший ранг він не може писати в міжфракційну рацію Він не знавши правила він зняв наручки з мене і пішов а я за ним поспішив потім я взяв автомат не було автомата тому що перший раз їздити ловити він узяв наїхав на мене я впав він узяв знову тайзер і поїхав мене відвізку до дата потім виписав мені штраф за зберігання зброї але в мене був витяг з тиру.
Відео/фото: