Вікуся Тараб
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Чер 2023
- Дописи
- 33
- Реакції
- 4
- Бали
- 13
- Нікнейм адміністратора: Андрій Анітієнко
- Особистий нікнейм: Вікуся Тараб
- Суть скарги: Посадили в ДКВС за їзду по зеленій зоні на самокаті у якого не має спідометра ,як я повинна знати чи привищує самокат швидкість, як вони з'явилися за донатку інформація була що на самокаті можна їздити по зеленій зоні, а зараз адміністрація за самокат садить до тюрми і відповідає що якщо він їде більше 60 км/год .Прохання роз'яснити стосовно самоката на ньому можна їздити чи ні ? Якщо можна тоді донесіть інформацію до адміністрації, якщо ні то навіщо було раніше вводити в оману гравців щоб вони купували за донати самокат.Місяць тому мене вже садили за самокат і тоді адміністрація розбиралась і сказали що їздити на самокаті по зеленій зоні дозволено це не авто і в нього спідометру не має
- Докази: