Розглянуто На розгляд адміністрації

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Вікуся Тараб

Новий гравець
Реєстрування
10 Чер 2023
Дописи
33
Реакції
4
Бали
13
  1. Нікнейм адміністратора: Андрій Анітієнко
  2. Особистий нікнейм: Вікуся Тараб
  3. Суть скарги: Посадили в ДКВС за їзду по зеленій зоні на самокаті у якого не має спідометра ,як я повинна знати чи привищує самокат швидкість, як вони з'явилися за донатку інформація була що на самокаті можна їздити по зеленій зоні, а зараз адміністрація за самокат садить до тюрми і відповідає що якщо він їде більше 60 км/год .Прохання роз'яснити стосовно самоката на ньому можна їздити чи ні ? Якщо можна тоді донесіть інформацію до адміністрації, якщо ні то навіщо було раніше вводити в оману гравців щоб вони купували за донати самокат.Місяць тому мене вже садили за самокат і тоді адміністрація розбиралась і сказали що їздити на самокаті по зеленій зоні дозволено це не авто і в нього спідометру не має
  4. Докази: UKRAINE GTA 13.11.2024 21_49_05.pngUKRAINE GTA 13.11.2024 21_53_33.png
 

Олег Галицький

Керівник UKRAINE GTA
Керівник
Реєстрування
14 Бер 2023
Дописи
7,103
Реакції
4,990
Бали
253
Вітаю!
Розглянувши скаргу, виношу вердикт:


Правила UKRAINE GTA було змінено та уточнено щодо даного випадку.
Перепрошуємо за дану ситуацію.


[Розглянуто]
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі