- Реєстрування
- 12 Чер 2023
- Дописи
- 617
- Реакції
- 669
- Бали
- 153
- Нікнейм адміністратора:///by Lytck
- Особистий нікнейм: Мішаня Мазепко
- Суть скарги: посадили в деморган за порушення правил 2.1, але на момент нападу та крадіжки патронів нас було 3, і це прекрасно видно на фрапсі(0:00), потім нашого соклановця вбили і на (7:47) Сергій Лютик каже, що якщо немає трьох нападающих(у нас когось вбили, то треба покинути ВЧ), але я вважаю це нелогічно, тому що цього не прописано в правилах і ми не крали патрони, коли нас не було троє , звісно ж, я всерівно послухав адміністратора і відразу побіг на вихід, але його слова я вважаю нелогічними через результат, який видно на (8:06)*я загинув*, далі я отримав покарання за порушення правил на ВЧ 2.1, хоча це правило ми не порушували, бо на момент нападу було 3 осіб (13:58)
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження: 16.02.2024