Вітаю
Згідно правила :
- Скарга написана від третього лиця (виключення: приймаються скарги від 3-го лиця в яких є грубі порушення правил сервера - RDM, образи (всі без виключення), реклама сторонніх проєктів/читів/ресурсів, розпал міжнаціональної ворожнечі, багоюз який напряму шкодить проєкту);
Оскільки у переліку виключень відсутні порушення скоєні вами, вас було випущено з деморгану та надано компенсацію, з адміністратором буде проведено бесіду щодо цього.
Проте, якщо гравець щодо якого було порушення DM in GZ напише скаргу зі свого боку, вас буде покарано згідно правил.