Розглянуто Не згоден з рішенням/ Для ГА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Klaid7777

Козак
Реєстрування
12 Чер 2025
Дописи
15
Реакції
19
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора: Тім Олександрович
  2. Особистий нікнейм: Клайд Бэрроу
  3. Суть скарги: Рассмотрел жалобу от 3 лица. Нарушение которое я сделал, никак не касалось игрока который заливал жалобу. Жалобы от третьго лица не рассматриваются, но есть исключение, изучив список исключений, данное нарушение я там не нашел. Считаю что у данного администратора предвзятое отношение к моей личности, обратив внимание на выданные мне им наказания. Прошу данного администратора, выдать мне компенсацию за столь долгое время в деморгане!
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): Жб, по которой получил наказание
  5. Дата походження:30.07.2025
 

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Згідно правила :

  • Скарга написана від третього лиця (виключення: приймаються скарги від 3-го лиця в яких є грубі порушення правил сервера - RDM, образи (всі без виключення), реклама сторонніх проєктів/читів/ресурсів, розпал міжнаціональної ворожнечі, багоюз який напряму шкодить проєкту);

Оскільки у переліку виключень відсутні порушення скоєні вами, вас було випущено з деморгану та надано компенсацію, з адміністратором буде проведено бесіду щодо цього.
Проте, якщо гравець щодо якого було порушення DM in GZ напише скаргу зі свого боку, вас буде покарано згідно правил.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі