Зачинено Не компетентний

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Astrall

ExizeFamQ <3
Реєстрування
25 Січ 2024
Дописи
292
Реакції
291
Бали
66
1. Сервер у діскорді: 04
2. Нікнейм теха: Іван Мрік
3. Особистий нікнейм (Discord): maksimka5710
4. Суть скарги:
Зайшов в войс питання до тех.підтримки, почав задавати питання модератору, він почав мене перебивати та повишати голос, я почав повишати у відповідь, після чого данний модер почав погрожувати баном, я запитав за що, він відмовився надавати відповіть та просто видав мені мут, пройшло 10-15 я бачу що у мене бан. По причині р.10.Спроби розпалювання різних конфліктів, груба поведінка та створення неприйнятної атмосфери діалогу. -Карається: мутом на 6 години/бан 1-7 днів на 10 днів, при тому що максимальний норматив 7днів.
Тому прошу запросити відео-докази у данного модератора та видати покарання, або навіть зняти з данної посади тому що M.D це лице проекта, а він перебиває гравців та повишає на них голос.
5. Доказ: (скриншот/відео): повинні бути у модератора
6. Дата походження: 27.03.2024
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі