- Реєстрування
- 12 Чер 2023
- Дописи
- 614
- Реакції
- 664
- Бали
- 153
- Нікнейм адміністратора:/by Miller
- Особистий нікнейм:Мішаня Мазепко
- Суть скарги: Даний адміністратор видав покарання за SK, але на відео записі видно, що я не стріляв до того моменту, поки по мені не почали цілитись та стріляти, також питання, чому даний гравець стоїть біля мітки, а не біжить ближче до підвалу? ГРАВЕЦЬ ПО КД абузить точку спавна тим, що зі спавна тулить по нам(клановцям), але коли починають тулити по ньому, то він жаліється на SK+коли по ньому проходить урон и наприклад йому зносять бронік, то він забігає всередину(ухід від рп), відхилюється моментально та відразу виходить та починає стріляти, він це робив неодноразово та не отримав ніякого покарання
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження:17.03.2024