Амір Легенда
Генерал
- Реєстрування
- 14 Бер 2025
- Дописи
- 268
- Реакції
- 225
- Бали
- 63
1. Нікнейм гравця: Бапеш Тюбикович
2. Особистий нікнейм: Арей Балі
3. Клан порушника: Forbs
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Даний гарвець перед цим получив банн на основі Сатору Ексайз ( 96924 )потім він мене стріляв гружонного ,і кричав що він хороша людина ,а ми поганні (відкату немаєпамяті на диску кінчилася) з твінка. Я його знайшов не дивлячись на лаги і баги і вбив по суті щоб він поняв що він не пуп землі!
Тепер запитання чому людина предоставила неповний фрапс?Чому людина в обхід банну грає? Чи це якийсь вийняток*
І саме головне відео початку немає -кінця теж немає як уїжає хтось ...страшний дядько нас за клоунів тримає? чи адміністрацію вирішив надурити?!!!
Війна кланів є.
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення: 05.11.2025
2. Особистий нікнейм: Арей Балі
3. Клан порушника: Forbs
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Prokuratura
5. Суть скарги: Даний гарвець перед цим получив банн на основі Сатору Ексайз ( 96924 )потім він мене стріляв гружонного ,і кричав що він хороша людина ,а ми поганні (відкату немаєпамяті на диску кінчилася) з твінка. Я його знайшов не дивлячись на лаги і баги і вбив по суті щоб він поняв що він не пуп землі!
Тепер запитання чому людина предоставила неповний фрапс?Чому людина в обхід банну грає? Чи це якийсь вийняток*
І саме головне відео початку немає -кінця теж немає як уїжає хтось ...страшний дядько нас за клоунів тримає? чи адміністрацію вирішив надурити?!!!
Війна кланів є.
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення: 05.11.2025
Останнє редагування: