Відмовлено Олександр Трокай\Циган , 6.36

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Джеймс Житомирський

Мы пришли — своё вернём, кошмар ваш оживим! | ꑭ
Активний гравець
Реєстрування
11 Бер 2024
Дописи
607
Реакції
588
Бали
113
1. Ваш нікнейм: Тоні Житомирський

2. Нікнейм порушника: Олександр Циган

3. Назва клану порушника: Kairons

4. Суть скарги:


Вітаю, людина Олександр Циган надіслала 6 скарг на ЗСУ протягом 20 хвилин за 1 день
Проте, ці 6 скарг не являються порушенням так як
1. Скарга за ПГ Тиць.
2. Скарга за ПГ Тиць
3. Скарга за ПГ Тиць

Тобто Циган залив 3 скарги за ПГ та ще 3 за інші порушення, ПРОТЕ ХОЧУ ЗАЗНАЧИТИ що ПГ під час нападу на ВЧ не дійсне відповідно до правила 3.1 Правил нападу на ВЧ

3.1. PowerGaming, якщо не порушується правило 3.1.


тобто скарги за ПГ під час нападу є необґрунтованими. Таким чином, дії гравця мають ознаки навмисного зливу особового складу подача масових скарг без реальних порушень правил сервера, і 3+ скарги будуть відхилені адміністрацією.

6.36. "Злив особового складу" - Заборонений навмисний злив особового складу адміністрації, гравця, фракції або клану, також общаку клана (на розсуд адміністрації). | Бан 14-31

5. Доказ порушення (скриншот/відео): Скрін скарг

1. Скарга №1
2. Скарга №2
3. Скарга №3
4. Скарга №4
5. Скарга №5
6. Скарга №6

6. Дата порушення: 02.01.2026

1767385490732.png
 
Останнє редагування:

Данієль Хомс

Team Testing UKRAINE GTA
Старший тестер
Реєстрування
21 Вер 2023
Дописи
3,533
Реакції
965
Бали
253
Вітаю!
Наразі скаргу яку ви подали не є дійсною, на це є 2 фактори.
Перший - Скарги ще не схвалені/відмовлені/розглянуті/зачинені.
Друге - При подачі скарг, гравець має право вказати на порушення гравців навіть якщо на це є сумніви.
Прошу переглянути ще раз відео-доказ - збив анімації де видно, що гравець держ.орг навмисно 2 + рази вдарив гравців які ведуть вогонь по ним, тим самим збивши анімацію стрільби, в одній зі скарг був свідомий багаюз, гравець старшого рангу сів до самоката, щоб уникнути нанесення урону, також прошу зауважати вас, що ПГ дійсно є дозволеним, але гравець має право подати скаргу щоб упевнитись у відсутності порушення іншого гравця.
Переглянувши від 2-4 скарг хочу повідомити вас, що порушення від Фракції ЗСУ були, і зливу зі сторони неоф.орг я не тут не побачив, тим самим ваша скарга - Відмовлена!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі