Вітаю вас Павлик Малюк. Хочу надати від себе не велику відповідь
1. Фрапс не повний, не видно повної ситуації.
2. Срок подачі скарги 7 днів з моменту порушення.
3. Також ви порушили термін FD in GZ
4. Хочу зауважити що пройшло вже як 3 дні як я на посаді адміністратора, трошки не цей розділ.
Очікуйте на відповідь від вищої Адміністрації.