Розглянуто Олександр Юрчишин І Використання модер прав

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Єгор Шелбі ꑭ

Ветеран служби цивільного захисту І 04
Активний гравець
Реєстрування
2 Бер 2023
Дописи
835
Реакції
899
Бали
153
1. Сервер у діскорді:01
2. Нікнейм теха: Олександр Юрчишин
3. Особистий нікнейм (Discord): egor7277
4. Суть скарги: Сидів з другом якого через деякий час буде обзвон далі незрозуміло хто почав *мене* викидувати із войс каналу,спочатку я не розумів хто це робив потім адмін Ілля Сьомкін сказавши мені в пп що це робить Олександр Юрчишин,покликавши дану людину Олександр сказав що це був він *тому що зараз обзвон*(доказів розмови із Олександром на жаль немає,але можете переглянути аудит дс) хоча обзвону по факту не було в той час на який він був запланований.Скіки разів я сидів з людьми в войс каналі *Очікування обзвону* в яких було обзвони на лідерів фракції ніразу не стикався з тим що викидують із войса,чи 01 особливий сервер тепер?.Прошу дати відповідь чому Олександр це зробив та провести з ним бесіду!
5. Доказ: (скриншот/відео):Тик
6. Дата походження:08.10.2024
 

Олександр Юрчишин

Пенсіонер | Центральна Україна [01]
Активний гравець
Реєстрування
11 Тра 2023
Дописи
2,135
Реакції
1,157
Бали
253
Вітаю, Шановний гравець!
Ви знаходились в каналі "Очікування обзвону" в якому сиділи кандидати на посаді Лідера.
До цього каналу ви немали ніякого співвідношення тому вас було кікнуто з цього канало.

Скаргу передано на розгляд керівництву.
Очікуйте відповідь від КТП/ЗКТП!
 

Данііл Козаченко

Заступник керівника тех.підтримки
Активний гравець
Реєстрування
6 Лип 2022
Дописи
611
Реакції
192
Бали
48
Вітаю

Оскільки вас не попередили про необхідність покинути голосовий канал перед застосуванням міри покарання у вигляді "кіку" - з сеньйор модератором буде проведена бесіда для запобігання повторенню таких випадків
Приносимо вибачення за незручності

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі