Євген Кравченко
Новий гравець
- Реєстрування
- 28 Кві 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Грав на 4 сервері
Мій ід 83577
Адміністратор Мортон Острозький ід 13019
Суть всього почалася до 1 відео ,до цього ми допомогали і чекали людину,яка проходила начальні квести і грала 3 години,а ці кхм на відео почали ганятися за ним і просто таранить.До цього відео вони вбили цього гравця,нагадаю,який грає 3 години і в апріорі не зможе без зброї нічого зробити,а на виклик адміна ніхто не прийшов,адже нікого не було в онлайні.Далі вони почали вбивати по кд безбройного на виході з лікарні.Після цього почалося відео.Там же видно,що прилетів мут тільки мені за провокація(ага вірим,я повірив)
Але далі мене просто переслідували по всій карті(це мєм просто) і на виклик адміністратор (той шо Мартон Острозький) я сказав,мене ці тіпи переслідують і дамажать,на що получив відповідь (ПОНЯВ) це пряма цитата!!! І просто пішов) І далі почалося це (прошу звернути увагу на години на 1 і 2 відео,тобто тіп тільки вийшов з в'язниці (1 година за дм в зеленій зоні) і зразу почав таранить автом по всій карті і дмить так же в зеленій(заправки,лікарня і тд) причом на 2 відео чутно звук удару по авто і видно від кого і видно,що то парковка лікарні(Так просто хотіли уїхати)
після цього ж було оце!
Так суть моєї притензії в некомпетентності данного адміністратора (Мортона Острозького) адже його звали багато раз і він нічого не зробив,данним людям нічого не було і вони почали просто вбивати будь де(тобто заважати грати) кілька годин підряд і звичайно після такого вони почули образи(хоч почали провокувати вони!!!) тобто я піддався на провокацію(видно як я відповідав до всього цього).Після цього мене забанили на 21 день.
Прошу звернути увагу,що видно виклики адміна і що він просто нічого не зробив.
а і вибачте,що в мене немає повних 3 години КЛАССНОГО геймплею Класної гри.
Мій ід 83577
Адміністратор Мортон Острозький ід 13019
Суть всього почалася до 1 відео ,до цього ми допомогали і чекали людину,яка проходила начальні квести і грала 3 години,а ці кхм на відео почали ганятися за ним і просто таранить.До цього відео вони вбили цього гравця,нагадаю,який грає 3 години і в апріорі не зможе без зброї нічого зробити,а на виклик адміна ніхто не прийшов,адже нікого не було в онлайні.Далі вони почали вбивати по кд безбройного на виході з лікарні.Після цього почалося відео.Там же видно,що прилетів мут тільки мені за провокація(ага вірим,я повірив)
Але далі мене просто переслідували по всій карті(це мєм просто) і на виклик адміністратор (той шо Мартон Острозький) я сказав,мене ці тіпи переслідують і дамажать,на що получив відповідь (ПОНЯВ) це пряма цитата!!! І просто пішов) І далі почалося це (прошу звернути увагу на години на 1 і 2 відео,тобто тіп тільки вийшов з в'язниці (1 година за дм в зеленій зоні) і зразу почав таранить автом по всій карті і дмить так же в зеленій(заправки,лікарня і тд) причом на 2 відео чутно звук удару по авто і видно від кого і видно,що то парковка лікарні(Так просто хотіли уїхати)
після цього ж було оце!
Так суть моєї притензії в некомпетентності данного адміністратора (Мортона Острозького) адже його звали багато раз і він нічого не зробив,данним людям нічого не було і вони почали просто вбивати будь де(тобто заважати грати) кілька годин підряд і звичайно після такого вони почули образи(хоч почали провокувати вони!!!) тобто я піддався на провокацію(видно як я відповідав до всього цього).Після цього мене забанили на 21 день.
Прошу звернути увагу,що видно виклики адміна і що він просто нічого не зробив.
а і вибачте,що в мене немає повних 3 години КЛАССНОГО геймплею Класної гри.
Останнє редагування модератором: