Розглянуто Оскарження штрафу !

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Ігор Віто

Новий гравець
Реєстрування
5 Сер 2022
Дописи
6
Реакції
0
Бали
3
Ваш ігровий нік: Ігор Віто
Нікнейм гравця: -
Причина покарання: Вихід з гри під час РП процесу ( Стаття 1.12
Суть скарги: Я не вказав імя гравця оскільки у мене не було з ним контакту. Я стояв просто в районі між будинками і тут раптовово почався РП процес (хоча взагалі машина була заглушена бо як раз працював таксистом і став очікував клієнта) я дістав телефон і зайшов в ДІЮ ( а у мене є глюк шо коли заходиш в дію то в мене інколи вибиває) але не в тому суть . Згідно пправил серверу ця стаття карється сумою 3000 тис. грн. а у мене штраф 30 000 тис. грн. Вот і виникає питання чому так ?
Дата видачі покарання: 05.08.22
Скриншот видачі покарання:
 

Вкладення

  • 0 байт · Перегляди: 6

Ігор Віто

Новий гравець
Реєстрування
5 Сер 2022
Дописи
6
Реакції
0
Бали
3
Хочу утночнити ще раз, що у мене не було погоні і перевірки документів. Машина просто стояла між будинками в очікуванні клієнта (робота приватного таксиста) і контакту з правоохоронними органами не було. Цю інформацію можете перевірити. Тому якщо ви вважаєте, що я не правий , змініть суму штрафу на правильну і згідно закону а саме не 30 000 тис. грн. а 3000 тис. грн. А в кращому випадку скасуйте його оскільки моєї провини тут нема !
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі