Розглянуто Оскарження

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Павло Степаненко

Новий гравець
Реєстрування
26 Чер 2025
Дописи
12
Реакції
4
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора:Кріс Архангел
  2. Особистий нікнейм:Павло Степаненко
  3. Суть скарги:
    Хочу пояснити ситуацію.Я спокійно їхав в СТО до мене зразу підходять 2 граця пробивають колесо я через це включаю фрапс і там було видно як мені пробил колема та поламали авто і я не міг їхати адміністратор дав покарання мені PG прична що я не втікав від них . Але я просто не міг даже завести двигун та втекти і це сталося дуже швидко тому незреагував і мене на місці вбили
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://ua.files.fm/u/nf4n5n4zfu
  5. Дата походження:2025-08-27
 
Останнє редагування модератором:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Ви могли спробувати втекти завівши двигун хоч на секунду, або вийти з авто та спробувати втекти, тому вам було видано покарання за відсутність інстинкту самозбереження.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі