Відмовлено Особисто для Олега Галицького

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
9 Бер 2025
Дописи
41
Реакції
16
Бали
11
  1. Нікнейм адміністратора: Сергій Пасечник
  2. Особистий нікнейм: Денис Сінігур
  3. Суть скарги: Даний адмін видав мут за обговорення дій адмістрації в віп чаті за слова (адміни як завжди).
    Після чого я написав в діскорд Сергію скрін нижче, за це він видав мені мут на 3 години. Також погрожував баном. Чи може адміністратор карати гравців за спілкування з ними поза грою? Вважаю покарання не справедливим. Прошу провести с Сергієм бесіду та покарати його за дані дії.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):нижче
  5. Дата походження:18.08.2025
 

Вкладення

  • Grand Theft Auto  San Andreas Screenshot 2025.08.18 - 17.48.42.42.png
    Grand Theft Auto San Andreas Screenshot 2025.08.18 - 17.48.42.42.png
    1.3 Mб · Перегляди: 69
  • Screenshot_2025-08-18-18-47-15-487_com.discord.jpg
    Screenshot_2025-08-18-18-47-15-487_com.discord.jpg
    435.8 Кб · Перегляди: 68

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,627
Реакції
1,065
Бали
253
Вітаю
Переглянувши докази адміністратора виношу вердикт:
Покарання видано вірно
Стосовно вашої переписки у діскорді, адміністратор керувався правилом
7.10. Заборонено ображати / погрожувати адміністрації поза грою в соц. мережах, особистих повідомленнях тощо (під це правило підпадає все що стосується дій адміністратора). | Бан до 31 дня / Перманентний бан та 4.10. "Неповажне ставлення до адміністрації" - Заборонено неповажне ставлення до адміністрації. | Мут до 180 хвилин / Бан від 4 днів
Примітка: адміністратор так само як і гравець нашого UKRAINE GTA заслуговує на повагу до себе, неповажним ставленням рахується неадекватне поводження з адміністратором, критика його дій, висміювання адміністратора.

Відмовлено
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі