tapokk
Новий гравець
- Реєстрування
- 26 Лип 2022
- Дописи
- 10
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Вчора розглянув жалобу на форумі на рахунок зникнення акаунту, нічого не повернув, заігнорив, на наступний день написав йому в дс, попросив перезайти, але нічого так і не повернув, після цього просто закрив жалобу на форумі по причині: дублікат заяви
Тема про акаунт: https://forum.ukraine-gta.com.ua/index.php?threads/«Олександр-Гетьман-Обнулився-акаунт».3391/#post-15302
Переглянути вкладення
---------------------------------------------------------------------------------------------
Переглянути вкладення
Тема про акаунт: https://forum.ukraine-gta.com.ua/index.php?threads/«Олександр-Гетьман-Обнулився-акаунт».3391/#post-15302
Переглянути вкладення
---------------------------------------------------------------------------------------------
Переглянути вкладення