Розглянуто Прошу вибачення

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Mersisi

Активний
Реєстрування
12 Лип 2023
Дописи
158
Реакції
189
Бали
46
1.Нікнейм Адміністратора: Не знаю
2.Особистий нікнейм: andron4ik_4344
3.Суть скарги: Прошу вибачення за неадекватну поведінку в 04 сервер в розділі спілкування кланів, Я був на емоціях . Свою помилку усвідомив і больше такого не повториться, прошу розбанити.
4.Докази:
1711880766005.png

5.Дата походження::29.03:2024
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі