Міша Фрірайтер
Полковник ДСНС| Східна Україна 03
- Реєстрування
- 12 Тра 2025
- Дописи
- 45
- Реакції
- 30
- Бали
- 23
Мене забавили в дс 03
Я обманював людину
Я передним дуже вибачаюся
Я дуже жалію що так зробив
Був на ємоціях заскамив тому так вийшло
Прошу Технічну підтримку дс розбанити мене
Нік sladkisawok
Зарано дякую
Я обманював людину
Я передним дуже вибачаюся
Я дуже жалію що так зробив
Був на ємоціях заскамив тому так вийшло
Прошу Технічну підтримку дс розбанити мене
Нік sladkisawok
Зарано дякую