Роберт Рокс
Поважний гравець
- Реєстрування
- 27 Тра 2023
- Дописи
- 323
- Реакції
- 230
- Бали
- 48
1. Нікнейм адміністратора: Сергій Калісто
2. Особистий нікнейм: Роберт Амстердам
3. Суть скарги: несправедливе покарання, знущання та неадекватність адміністратора
4. Доказ видачі покарання: (скриншот/відео): відео
5. Дата походження: 29.06.2023
Додаткова інформація. Сьогодні на авторинку я продавав авто, неадекват мене викидував з авто, потім трощив мені авто своїм авто, писав в чат образи, я викликав адмінів ніхто не реагував. Я запропонував провокатору вийти з ЗЗ розібратись, виясняється він викликав адміна Сергій Калісто, який був весь час поруч і чекав поки я відкрию вогонь по провокатору. І Сергій Калісто мене відкинув на 6 годин, на питання чому на 6 годин він мені відповів що так захотів. На прохання викликати старших адмінів обманув і сказав що прийдуть, а потім написав щоб я йому писав в лс. Це змова гравця з адміном, адміни яких я виклив всі сказали, що цей адмін порушив правила і не мав банити за таке на 6 годин. Це знущання і порушення моїх прав як учасника проекту і як громадянина Україна. Я замість того, щоб отримувати задоволення від гри терплю знущання і провокації зі сторони адміністрації. Сьогодні я не буду спати до ранку, а зранку звяжусь з Григорієм Густиліним, бо те в що такого типу адміни перетворили проект в голові не вкладається. Я звертався до старших адмінів які були в мережі - ігнор. Тому адресую цю скаргу на розгляд розробнику-правовласнику Григорію Густиліну. В проекті змова деяких гравців та адмінів, провокації, вибіркові покарання, мутки та заказні бани учасників. По суті керівники або все знають і не вживають заходів, або "в темі", або непридатні. А головне ці люди знищують такими діями проект. Важаю, що правовласники повинні провести власне розслідування і навести порядок з адмінами та керівниками. Я спочатку видалив гру, але всетаки маю надію що розробник не підтримує такі деструктивні дії в адмін частині проекту і вирішить ситауцію на проекті. Але хто мені компенсує мій час, і мою морально-емоційну шкоду від таких дій і чи понесуть відповідальність винні в тому що відбувається. Пане розробнику я розумію, що у вас багато роботи, але знаходьте час хоч інколи навідувавтись до ігрового процесу, а ще краще під власним звичайним ігровим акаунтом, щоб бачити гру зсередини, поспілкуйтесь зі звичайними гравцями і ви дізнаєтесь дуже багато цікавого про те в що перетворюють Ваш проект ті кому Ви по суті довірили його.
2. Особистий нікнейм: Роберт Амстердам
3. Суть скарги: несправедливе покарання, знущання та неадекватність адміністратора
4. Доказ видачі покарання: (скриншот/відео): відео
5. Дата походження: 29.06.2023
Додаткова інформація. Сьогодні на авторинку я продавав авто, неадекват мене викидував з авто, потім трощив мені авто своїм авто, писав в чат образи, я викликав адмінів ніхто не реагував. Я запропонував провокатору вийти з ЗЗ розібратись, виясняється він викликав адміна Сергій Калісто, який був весь час поруч і чекав поки я відкрию вогонь по провокатору. І Сергій Калісто мене відкинув на 6 годин, на питання чому на 6 годин він мені відповів що так захотів. На прохання викликати старших адмінів обманув і сказав що прийдуть, а потім написав щоб я йому писав в лс. Це змова гравця з адміном, адміни яких я виклив всі сказали, що цей адмін порушив правила і не мав банити за таке на 6 годин. Це знущання і порушення моїх прав як учасника проекту і як громадянина Україна. Я замість того, щоб отримувати задоволення від гри терплю знущання і провокації зі сторони адміністрації. Сьогодні я не буду спати до ранку, а зранку звяжусь з Григорієм Густиліним, бо те в що такого типу адміни перетворили проект в голові не вкладається. Я звертався до старших адмінів які були в мережі - ігнор. Тому адресую цю скаргу на розгляд розробнику-правовласнику Григорію Густиліну. В проекті змова деяких гравців та адмінів, провокації, вибіркові покарання, мутки та заказні бани учасників. По суті керівники або все знають і не вживають заходів, або "в темі", або непридатні. А головне ці люди знищують такими діями проект. Важаю, що правовласники повинні провести власне розслідування і навести порядок з адмінами та керівниками. Я спочатку видалив гру, але всетаки маю надію що розробник не підтримує такі деструктивні дії в адмін частині проекту і вирішить ситауцію на проекті. Але хто мені компенсує мій час, і мою морально-емоційну шкоду від таких дій і чи понесуть відповідальність винні в тому що відбувається. Пане розробнику я розумію, що у вас багато роботи, але знаходьте час хоч інколи навідувавтись до ігрового процесу, а ще краще під власним звичайним ігровим акаунтом, щоб бачити гру зсередини, поспілкуйтесь зі звичайними гравцями і ви дізнаєтесь дуже багато цікавого про те в що перетворюють Ваш проект ті кому Ви по суті довірили його.