Олексій Хрущ
Новий гравець
- Реєстрування
- 25 Лип 2023
- Дописи
- 4
- Реакції
- 0
- Бали
- 6
Не справедливе покарання без доказів
Розвиток подій був наступним чином, я біг до свого авто на заправці, гравець на каєні почав мене таранити і збивати, я мав дробовик при собі, відкрив вогонь по ньому, це був самозахис, так як адміністрація на запит ДМ не регує, я викликав декілька раз, вони або не встигають або пишуть якщо є докази зверніться на форум, тому вирішив самооборонятись, але людина намірено далі мене давила, поки я його не прикінчив, тоді прилетіло мені ув'язнення.
Вважаю рішення не справедливе (фрапсу немає, не стягує пк)
Розвиток подій був наступним чином, я біг до свого авто на заправці, гравець на каєні почав мене таранити і збивати, я мав дробовик при собі, відкрив вогонь по ньому, це був самозахис, так як адміністрація на запит ДМ не регує, я викликав декілька раз, вони або не встигають або пишуть якщо є докази зверніться на форум, тому вирішив самооборонятись, але людина намірено далі мене давила, поки я його не прикінчив, тоді прилетіло мені ув'язнення.
Вважаю рішення не справедливе (фрапсу немає, не стягує пк)