Відмовлено Скарга на адміністратора Кирило Бакулін

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Будьоний Артур

Новий гравець
Реєстрування
5 Бер 2025
Дописи
3
Реакції
0
Бали
1
Мене посадили на 2 години за то що ми з другом по пріколу билися будь ласка випустіть мене 01 сервер нік друга федор чубик
 

Мстислав Подільський

Керівник Тех.Підтримки
Реєстрування
18 Лют 2023
Дописи
447
Реакції
360
Бали
68
Вітаю.

Не за розділом звернення і не за правилами створення теми.

Подавати скаргу на ігрову адміністрацію можливо у розділі "Скарга на адміністрацію" згідно з Вашим сервером — тиць.

Відмовлено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі