IvanIvankovich
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Лис 2023
- Дописи
- 1
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
В мене на 4 сервері нік Іван Іванкович, мене посадили на 3 години за ДМ. Ідеєю розстрілювати гарвців була Тимофія і я здаю його як співучасника. Ще з нами був гравець Мага Дехпа який долучився до нашого ДМу. Посадіть вже всіх, як мене посадили.