Розглянуто Юра Дмитришин / Не видав покарання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Владислав Всемудрий

Поважний гравець
Реєстрування
26 Січ 2023
Дописи
213
Реакції
146
Бали
88
  1. Нікнейм адміністратора: Юра Дмитришин
  2. Особистий нікнейм: Владислав Андрійович
  3. Суть скарги: На відео чітко видно як я стою та не чіпаю ЗСУ а гравець в свою чергу стріляю хоча міг зупинитися бо бачив що я не маю зброї на відео видно. Тому ситуація однозначна і робити привілегію не бачу сенсу. Гравець порушив отримає покарання або може я піду Задмлю когось а мені бесіду. Також скаргу Закрили а треба було хочаб зазначити Розглянуто бо в скарзі правий був я. Привілеї не бачу сенсу робити а як робити так всім бо бачу тут блат пішов і причому явний. В правилах нема таких слів ситуація неоднозначна. Та навіть на откаті видно що він тулить хоча бачить що я без зброї та ховаюсь та міг хочаб зупинитися. Прошу перерозгляд
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Олександр-Сирський-Дм.138185/
  5. Дата походження: 24.02.2024 - 24.02.2022...
 
Останнє редагування:

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Ви як супергерой залишились на місці стрілянини та чекали поки вас вбили, я згоден з адміністратором що ситуація є неоднозначною, так як на вашому відео не видно хто почав стрілянину та спровокував конфлікт, дякую за звернення.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі