Розглянуто Я ще в бані звяжіться зімною і поможіть

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Морті Фернандо

Активний
Реєстрування
2 Сер 2023
Дописи
95
Реакції
43
Бали
21
  1. Нікнейм гравця: ------
  2. Особистий нікнейм: Назар Фернандо
  3. Суть скарги: Я в бані вже 4 день і мене не можуть розбанити я проштивав вінду 3 рази біус скидав гта удаляв куча раз і не помагає звяжіться зімною в дс або в тг і поможіть це вже 5 скаргв і мені ніхто не може допомогти я навіть новий ак не можу создати дс nazar_4ik тг nazar4ike я в цю гру вже дуже довго граю і мені не можуть помогти (я проходив провірку на чіти і все добре не ігноруйте)
  4. Докази (скріншот/відео): тут
  5. Дата порушення: 30/11/2023
 

Artem Chikatilo

Сигма
Реєстрування
10 Вер 2023
Дописи
72
Реакції
9
Бали
11
Мне кажется это провайдер забанен у меня такое же было
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі