Вітаю!
Розглянувши вашу скаргу, виношу вердикт: покарання модератором видано коректно, також у вас не блокування а мют (не дає можливості писати у текстові канали та говорити у голосових каналах).
З повагою,
Senior Moderator - Данило Шульга
|розглянуто|