Розглянуто DM і за того що не хотів піти в лан

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Вася Мосісса

Новий гравець
Реєстрування
24 Січ 2025
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
1. Нікнейм гравця:НЕЗНАЮ
2. Особистий нікнейм: Вася Мосісса
3. Клан порушника: GOPNIKI і Grom
4. Чи знаходитесь Ви в клані ні
5. Суть скарги: Обман при обміні. Я їхав вони почали мене дебешити
6. Докази (скріншот/відео):
 
Останнє редагування модератором:

Деніс Котик

ЗГС Держ | Cхідна Україна
Куратор лідерів
Реєстрування
3 Гру 2023
Дописи
950
Реакції
545
Бали
153
Вітаю!
Розглянувши вашу скаргу виношу вердикт:

Гравець: #38940 отримуе покарання за порушення правил UKRAINE GTA

6.2.
"DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60-100 хвилин

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі