Розглянуто R-1628 | Вася Пономаренко| Порушення правил нападу на ВЧ.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Марк Мосісса

Старожила UKRAINE GTA
Реєстрування
13 Лют 2024
Дописи
174
Реакції
335
Бали
108
Вік
22
1. Нікнейм гравця: Вася Пономаренко
2. Особистий нікнейм: Марк Мосісса
3. Клан порушника: TIGER
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: Ніяк ні!
5. Суть скарги:


Шановна адміністрація!


Хочу висловити своє занепокоєння щодо систематичних порушень правил учасниками клану TIGER. За останні три дні це вже п'ята скарга, що свідчить про серйозність проблеми.

Учасники клану
TIGER систематично порушують правила нападу на ВЧ, зокрема правило 2.10., яке забороняє нападати на територію ВЧ в заборонений час. На доказі на мапі чітко видно, що порушник викрадає боєприпаси самотужки.

Прошу вас вжити відповідних заходів щодо цих порушень. Важливо врахувати, що це не є випадковими подіями, а
систематичні дії, що тривають впродовж всіх заборонених двох годин. Учасники клану TIGER ігнорують правила та не реагують на зауваження.

Прошу виносити вердикт з точки зору
систематичних порушень правил, і не допускати випадків, коли учасники ігнорують правила гри та створюють негативну атмосферу для інших гравців.

З повагою, Полковник ЗСУ

Марк Мосісса


6. Докази (скріншот/відео):
7. Дата порушення: 27.04.2024
 

Жекіч Миколаївський

Гість
Вітаю,
Розглянув вашу скаргу, виношу такий вердикт:
Гравець #89478 отримає покарання: Порушення правил нападу на ВЧ:
1. Нападати на територію військової частини якщо кількість нападаючих буде менша 3-х осіб (нападаючих). [/jail 60 хв.]
5. Викрадати патрони та стояти якщо кількість нападаючих на мітці менше 3 осіб - [/jail 60]
10.Заборонено нападати на територію військової частини в заборонений час [/jail 30хв]

"Прошу виносити вердикт з точки зору систематичних порушень правил, і не допускати випадків, коли учасники ігнорують правила гри та створюють негативну атмосферу для інших гравців." - Я вважаю, що це не є серьйозне покарання, гравці отримують за це покарання і втрачають час гри, сидячі у деморгані.

Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі