Розглянуто R-6206 масовоє порушення!!!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Кирило Ексайз

Поважний гравець
Реєстрування
13 Чер 2025
Дописи
213
Реакції
100
Бали
48
1.нікнейм гравця:на видео
2.особистий нікнейм:Кирило Врунко
3.суть скарги:хотів тепам продати броники та м 4 і вони взяли в стяжки та затулили а саме порушили
3.1. Для того, щоб проводити пограбування громадян, Ви повинні бути членом однієї з кримінальних угрупувань; | Деморган 30 хвилин
3.2.
При пограбуванні повинні бути присутніми люди з кримінальних угрупувань вище 2 рангу "Місцевий"; | Деморган 30 хвилин
3.3.
Усі нападники мають бути в масках; | Деморган 50 хвилин
3.4.
Усі пограбування повинні проходити суворо за населеними пунктами; | Деморган 60 хвилин
3.5.
Кількість нападників має бути в 4 рази більшою за кількість жертв; | Деморган 80 хвилин
3.6.
Ви повинні озвучити свої наміри щодо проведення пограбування, попросити притиснутися до узбіччя і виконувати вимоги, тільки якщо гравець не зупиняється, можна відкрити вогонь по колесах після попередження (через 8 секунд). | Деморган 60-120 хвилин
Примітка: судити про добробут гравця можна за його автомобілем, класом вантажівок та іншого робочого транспорту.
3.7. Заборонено порушувати правила встановлених сум або повторний грабіж жертви в короткий термін. | Деморган 30 - 60 хвилин
Примітка: заборонено грабувати людину двічі, якщо ви перший раз пограбували її за допомогою системи, та ще вимагаєте передати гроші (та навпаки).
3.8. Під час проведення пограбування хоча б 1 учасник зобов'язаний вести фрапс ситуації, яка відбувається та зберігати протягом 3 діб. | Бан на 3 дні та конфіскація майна за пунктом 3.10
Примітка: адміністрація залишає право здійснити запит на надання повного фрапсу ситуації, та гравець зобов'язаний надати його протягом 12 годин з моменту запиту.
3.9. Заборонено вбивати жертву, без вагомої причини або коли вона в стяжках. | Деморган 80 хвилин
3.10.
Для проведення пограбування (обшуку) потрібно мати ІС причину, також відігравати RP, якщо будуть відсутні два пункти, та майно у гравця буде забрано - Компенсація майна буде здійснюватися за рахунок того хто здійснював пограбування, також отримає покарання згідно загальних правил. та дм зз прошу вернути те шо забрали 5 броніков та 1 стяжку
4.докази (скріншот/видео):
5.дата порушення:01.11.2025
 

Андрій Берлінов

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
22 Гру 2022
Дописи
2,154
Реакції
1,003
Бали
253
Вітаю!

Гравець ID 68928 та ID 123670 отримають покарання за порушення наступного пункту правил неоф. орг. -

2.3. Заборонено заковувати людей в стяжки в зеленій зоні. | Деморган 30 хвилин
3.5.
Кількість нападників має бути в 4 рази більшою за кількість жертв; | Деморган 80 хвилин

Ви отримаєте покарання у вигляді Мут 60 хвилин за образу гравців.


Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі