Розглянуто R-7356 DB GZ Страйк + ОСК

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Саня Фура

Кошовий отаман
Реєстрування
5 Сер 2024
Дописи
110
Реакції
61
Бали
33
1. Ваш нікнейм: Саня Фура 125931
2. Нікнейм порушника: Остап Тюбикович (106548)
3. Назва клану порушника: CITRUSIK
4. Суть скарги: Стоя В зз біля страйк болу підїжджає Остап почитає ДБ людей, машин. Я запитав нашо ти ДБ-шиш? каде тут нема ДБ бо це страйк на фрапсі будуть його слова прошу видати мут за ОСК. Я позвав Адміністрацію вони все бачили як він ДБ-шив і нічого не зробили. Я відіграв РП на очах у Іліана Ровного (109238) як витянув з машини надягнув стяжки та повів за собою відвів поговорив з ним та його у мене украли його клановці потім відлетів подалі записав екан тому (що у мене ПК 2002 року єлі вивозе гта а зіпісь то там 5фпс як на БУ)
5. Доказ порушення (скриншот/відео):
6. Дата порушення: 08.02.2026 (20:40) позвав Адміністратора шоб відкинули за DB GZ
 

Ксенія Київська

ГА | Північна Україна
Головний Адміністратор
Реєстрування
23 Січ 2025
Дописи
2,019
Реакції
598
Бали
253
Вітаю шановний гравець
Гравець 109238 отримує покарання у вигляді муту на 60 хв за порушення:
5.10. "Неповажне ставлення до гравців" - Заборонено неповажне ставлення до гравців / принижувати гідність та честь гравця

Гравець 106548 отримує покарання у вигляді муту на 100 хв за порушення правил:
5.9. "Образа гравців" - Заборонено ображати гравців.

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі